mothership (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: left sidebar
te: ఎడమ పక్కపట్టీ

en: right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: edit
te: మార్చు

en: header
te: శీర్షం

en: Menu
te: మెనూ

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: comments
te: వ్యాఖ్యలు
