mothership (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: footer
th: แสดงบล็อกของเมนูดา้นล่างของเวบ็ไซต์

en: edit
th: แก้ไข

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: Views
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: configure
th: ตั้งค่า

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: by
th: โดย
