mothership (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: left sidebar
tr: sol sütun

en: right sidebar
tr: sağ sütun

en: footer
tr: altbilgi

en: edit
tr: düzenle

en: header
tr: başlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Menu
tr: Menü

en: read more
tr: devamını oku

en: configure
tr: yapılandır

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: comments
tr: yorumlar

en: by
tr: yazan

en: edit menu
tr: menü düzenle
