mothership (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: left sidebar
uk: ліва панель

en: right sidebar
uk: права бічна панель

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: edit
uk: редагувати

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Views
uk: Види

en: Menu
uk: Меню

en: read more
uk: детальніше

en: configure
uk: налаштувати

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: comments
uk: коментарі

en: by
uk: за авторством

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: log out
uk: вийти

en: add block
uk: додати блок

en: add comment
uk: додати коментар
