mothership (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: left sidebar
ur: بائیں سائڈبار

en: edit
ur: ترمیم

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔
