mothership (7.x-2.10) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Register
cs: Registrovat

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: Categories
cs: Kategorie

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: header
cs: hlavička

en: Configure
cs: Nastavení

en: Last post
cs: Poslední

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Menus
cs: Menu

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: New posts
cs: Nové příspěvky

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: No new posts
cs: Žádné nové příspěvky

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
cs[0]: Pro odinstalaci @module je nutné nejprve odinstalovat @required_modules
cs[1]: Pro odinstalaci @module je nutné nejprve odinstalovat @required_modules
