mothership (7.x-2.10) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Register
hr: Registriraj se

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: footer
hr: podnožje

en: Comments
hr: Komentari

en: Categories
hr: Kategorije

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: header
hr: zaglavlje

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Panels
hr: Paneli

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Order
hr: Redoslijed

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: @time ago
hr: prije @time

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Menus
hr: Izbornici

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: New posts
hr: Novi unosi

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: No new posts
hr: Nema novih unosa

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
hr[0]: Kako bi deinstalirali @module, prvo treba biti deinstaliran sljedeći modul : @required_modules
hr[1]: Kako bi deinstalirali @module, prvo trebaju biti deinstalirani sljedeći moduli : @required_modules
hr[2]: Kako bi deinstalirali @module, prvo trebaju biti deinstalirani sljedeći moduli : @required_modules
