mothership (7.x-2.10) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Register
mr: नोंदणी

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: footer
mr: तळ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: 1 new | @count new
mr[0]: १ नवीन
mr[1]: @count नवीन

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Menus
mr: मेनूज

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: Search form
mr: शोध
