mothership (7.x-2.10) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: header
ps: سرۍ

en: Configure
ps: سازول

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Order
ps: اوډون

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: New posts
ps: نوې ليکنې

en: Search form
ps: پلټون فورمه
