mothership (7.x-2.10) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Order
si: පිලිවෙල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
