mothership (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: footer
ta: அடியொட்டு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: header
ta: தலையொட்டு

en: Help
ta: உதவி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
