mothership (7.x-2.3-beta3) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: footer
be: футэр

en: Comments
be: Каментары

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: header
be: шапка сайта

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Order
be: Парадак

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Menus
be: Меню

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: @current of @max
be: @current з @max

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title

en: Requires: !module-list
be: Патрабуе: !module-list

en: Required by: !module-list
be: Патрабуецца: !module-list

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
be[0]: Каб выдаліць модуль @module, трэба спачатку выдаліць модуль: @required_modules
be[1]: Каб выдаліць модуль @module, трэба спачатку выдаліць модулі: @required_modules
