mothership (7.x-2.3-beta3) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Register
sl: Registracija

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: header
sl: glava

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Order
sl: Vrstni red

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Menus
sl: Meniji

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
