mothership (7.x-2.3-beta4) - en to hu translation catalogue (71 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: footer
hu: lábléc

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: header
hu: fejléc

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Last
hu: Utolsó

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Order
hu: Rendelés

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Menus
hu: Menük

en: New account
hu: Új fiók

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Rebuild theme registry on every page.
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
hu: A smink fejlesztése során hasznos folyamatosan <a href="!link">újraépíteni a smink gyorsítótárat</a>. FIGYELMEZTETÉS: erős teljesítményromlást eredményez, éles webhelyen ki kell kapcsolni.

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: Requires: !module-list
hu: Igényli: !module-list

en: Required by: !module-list
hu: !module-list használja

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
hu[0]: @module modul eltávolításához először a következő modult kell eltávolítani: @required_modules
hu[1]: @module modul eltávolításához először a következő modulokat kell eltávolítani: @required_modules

en: Header menu
hu: Fejléc menü

en: main
hu: fő

en: Book Navigation
hu: Könyv navigáció

en: .CSS Files
hu: .CSS fájlok

en: .js files
hu: .js fájlok

en: Field classes
hu: Mezőosztályok

en: Remove .form-wrapper class
hu: .form-wrapper osztály eltávolítása

en: Remove .field-type-[...]
hu: .field-type-[...] eltávolítása

en: Remove .field-name-field-[fieldname]
hu: .field-name-field-[fieldname] eltávolítása

en: Remove .field-widget-[...]
hu: .field-widget-[...] eltávolítása

en: Placeholders
hu: Helykitöltők

en: links:
hu: hivatkozások:

en: Get a new password
hu: Új jelszó igénylése

en: DOH! I forgot my password
hu: Ejnye! Elfelejtettem a jelszavamat

en: Enter a password
hu: Jelszó beírása

en: Enter your username or your e-mail address
hu: Felhasználónév és e-mail cím beírása

en: content 2 - 1. column
hu: tartalom 2 – 1. oszlop

en: content 2 - 2 column
hu: tartalom 2 – 2. oszlop

en: Content 3 - 1. column
hu: tartalom 3 – 1. oszlop

en: Content 3 - 2. column
hu: tartalom 3 – 2. oszlop

en: Content 3 - 3. column
hu: tartalom 3 – 13. oszlop
