mothership (7.x-2.3-beta4) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Order
se: Diŋgo

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
