mothership (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: footer
km: បាត​កថា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: header
km: បឋម​កថា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Uninstall
km: លុប

en: Order
km: លំដាប់

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: !title: !required
km: !title ៖ !required

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: New posts
km: ការ​ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: No new posts
km: គ្មាន​ការ​ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
km[0]: ដើម្បី​លុប @module អ្នក​ត្រូវតែ​លុប​ម៉ូឌុល​បន្ទាប់​នេះ​ជា​មុន​សិន ៖ @required_modules
km[1]: ដើម្បី​លុប @module អ្នក​ត្រូវតែ​លុប​ម៉ូឌុល​បន្តបន្ទាប់​នេះ​ជាមុន​សិន ៖ @required_modules
