mothership (7.x-2.3) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Highlighted
mg: Vaomarika
