mothership (7.x-2.3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
