mothership (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: header
ug: باش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.
