mothership (7.x-2.6-beta1) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: New posts
bo: ནང་དོན་གསར་བ

en: @current of @max
bo: @max་ནས་@current

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: No new posts
bo: གསར་སྤེལ་མེད་པ

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Triptych first
bo: གསུམ་སྦྲེལ་དང་པོ

en: Triptych middle
bo: གསུམ་སྦྲེལ་བར་མ

en: Triptych last
bo: གསུམ་སྦྲེལ་རྗེས་མ

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
bo[0]: @module་ཕྱིར་འདོར་བྱེད་པར། ཐོག་མར་གཤམ་གྱི་མ་དཔེ་ངེས་པར་དུ་ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས། @required_modules
