mothership (7.x-2.6-beta1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: « first
hy: « առաջինը

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: New posts
hy: Նոր գրառումներ

en: No new posts
hy: Չկան նոր գրառումներ
