mothership (7.x-2.6-beta1) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Register
lt: Registruotis

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Login
lt: Prisijungti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: header
lt: antraštė

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Order
lt: Tvarka

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Menus
lt: Meniu

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: New posts
lt: Nauji įrašai

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: No new posts
lt: Nėra naujų įrašų

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Triptych first
lt: Pirmas triptikas

en: Triptych middle
lt: Vidurinis triptikas

en: Triptych last
lt: Paskutinis triptikas

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
lt[0]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti : @required_modules
lt[1]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules
lt[2]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules

en: middle
lt: Per vidurį
