mothership (7.x-2.6-beta2) - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Register
el: Εγγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Login
el: Είσοδος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: header
el: κεφαλίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Last
el: Τελευταίο

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Order
el: Σειρά

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Menus
el: Μενού

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: No comments available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια.

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: New posts
el: Νέα μηνύματα

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: No new posts
el: Χωρίς νέα μηνύματα

en: Subscribe to @feed-title
el: Εγγραφή στη @feed-title

en: Requires: !module-list
el: Εξαρτάται από: !module-list

en: Required by: !module-list
el: Απαιτείται από: !module-list

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
el[0]: Για να απεγκατασταθεί το @module, η παρακάτω μονάδα πρέπει πρώτα να απεγκατασταθεί: @required_modules
el[1]: Για να απεγκατασταθεί το @module, οι παρακάτω μονάδες πρέπει πρώτα να απεγκατασταθούν: @required_modules
