mothership (7.x-2.6-beta2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
