mothership (7.x-2.6) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Register
kk: Тіркеу

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Categories
kk: Категория

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Uninstall
kk: Жою

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
