mothership (7.x-2.6) - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: footer
nn: Botntekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: header
nn: Topptekst

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Order
nn: Sorteringsval

en: 1 new | @count new
nn[0]: 1 ny
nn[1]: @count nye

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Menus
nn: Menyar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: No new posts
nn: Ingen nye innlegg

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list

en: Required by: !module-list
nn: Krevjast av: !module-list

en: Highlighted
nn: Utheva
