mothership (7.x-2.6) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: 1 new | @count new
ur[0]: ۱ جدید
ur[1]: @count جدید

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: @time ago
ur: @time قبل

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
