mothership (7.x-2.7-beta1) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Order
eo: Ordo

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list
