mothership (7.x-2.7-beta1) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Register
gl: Rexistrar

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: footer
gl: pé

en: Comments
gl: Comentarios

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: header
gl: cabeceira

en: Help
gl: Axuda

en: Last post
gl: Última entrada

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Order
gl: Orde

en: 1 new | @count new
gl[0]: 1 novo
gl[1]: %count novos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: @time ago
gl: fai @time

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Menus
gl: Menús

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: New posts
gl: Entradas novas

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: No new posts
gl: Non hai entradas novas

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
gl[0]: Para desinstalar @module, o seguinte módulo debe ser desinstalado primeiro: @required_modules
gl[1]: Para desinstalar @module, os seguintes módulos deben ser desinstalados primeiro: @required_modules
