mothership (7.x-2.7-beta1) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: footer
ku: بەرپێ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: header
ku: سەرینە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Order
ku: ڕیز

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list
