mothership (7.x-2.7-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Footer
sr: Подножје

en: Order
sr: Редослед

en: @time ago
sr: Пре @time
