mothership (7.x-2.7-beta2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
