mothership (7.x-2.7-beta2) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Register
he: הרשמה

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Help
he: עזרה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Order
he: סידור

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: @time ago
he: לפני @time

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Menus
he: תפריטים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: New posts
he: פוסטים חדשים

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: No new posts
he: אין פרסומים חדשים

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title

en: Highlighted
he: מובלט

en: Get a new password
he: החלפת סיסמה
