mothership (7.x-2.7-beta2) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Posts
ka: პოსტები

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
