mothership (7.x-2.7-beta3) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: header
ar: ترويسة

en: Help
ar: المساعدة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Order
ar: الترتيب

en: 1 new | @count new
ar[0]: واحد جديد
ar[1]: لا جديد
ar[2]: اثنان جديدان
ar[3]: @count جدد
ar[4]: @count جديدا
ar[5]: @count جديد

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Menus
ar: القوائم

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: No comments available.
ar: لا تعليقات.

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: New posts
ar: مواضيع جديدة

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.

en: No new posts
ar: لا توجد مواضيع جديدة

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title

en: Requires: !module-list
ar: تتطلب: !module-list

en: Required by: !module-list
ar: تتطلبها: !module-list

en: Highlighted
ar: مبرز

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
ar[0]: لإزالة @module، يجب أولاً إزالة الوحدة التالية: @required_modules
ar[1]: لإزالة @module، يجب أأولاً إزالة الوحدة التالية: @required_modules
ar[2]: لإزالة @module، يجب أولاً إزالة الوحدات التالية: @required_modules
ar[3]: لإزالة @module، يجب أولاً إزالة الوحدات التالية: @required_modules
ar[4]: لإزالة @module، يجب أولاً إزالة الوحدات التالية: @required_modules
ar[5]: لإزالة @module، يجب أولاً إزالة الوحدات التالية: @required_modules
