mothership (7.x-2.7-beta4) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Order
ga: Ordú

en: 1 new | @count new
ga[0]: 1 nua
ga[1]: @count nua

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
