mothership (7.x-2.7-beta5) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: footer
fi: alatunniste

en: Comments
fi: Kommentit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: header
fi: ylätunniste

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Order
fi: Järjestys

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: 1 new | @count new
fi[0]: 1 uusi
fi[1]: @count uutta

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Menus
fi: Valikot

en: New account
fi: Uusi tili

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: No comments available.
fi: Kommentteja ei ole saatavilla.

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: New posts
fi: Uutta sisältöä

en: changed
fi: muokattu

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: @current of @max
fi: @current / @max

en: Search form
fi: Hakulomake

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: No new posts
fi: Ei uutta sisältöä

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Subscribe to @feed-title
fi: Tilaa RSS-syöte aiheesta @feed-title

en: Requires: !module-list
fi: Vaatii nämä: !module-list

en: Required by: !module-list
fi: Tätä vaativat: !module-list

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
fi[0]: Poistaaksesi moduulin @module sinun on ensin poistettava käytöstä moduuli @required_modules
fi[1]: Poistaaksesi moduulin @module sinun on ensin poistettava käytöstä moduulit @required_modules

en: Get a new password
fi: Hanki uusi salasana
