mothership (7.x-2.7-beta5) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Register
gu: નોંધણી

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: footer
gu: ફૂટર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Topics
gu: વિષયો

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: New posts
gu: નવી પોસ્ટ્સ

en: No new posts
gu: કોઈ નવી પોસ્ટ્સ નથી
