mothership (7.x-2.7-beta5) - en to oc translation catalogue (47 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: footer
oc: pè de pagina

en: Comments
oc: Comentaris

en: Categories
oc: Categorias

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: header
oc: entèsta

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Order
oc: Òrdre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: @time ago
oc: i a @time

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Menus
oc: Menús

en: !title: !required
oc: !title  : !required

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list

en: Required by: !module-list
oc: Requis per : !modul-list

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
