mothership (7.x-2.7) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Order
bs: Poredak

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: @time ago
bs: prije @time

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Search form
bs: Forma za pretragu
