mothership (7.x-2.7) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Menus
mk: Менија

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
