mothership (7.x-2.7) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
