mothership (7.x-2.7) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Pages
nl: Pagina's

en: Register
nl: Inschrijven

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Categories
nl: Categorieën

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: header
nl: kop

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Order
nl: Volgorde

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Menus
nl: Menu's

en: New account
nl: Nieuwe account

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Search form
nl: Zoekveld

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Register a new account
nl: Inschrijven voor nieuw account

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
nl[0]: Om de @module-module te deïnstalleren, moet eerst de volgende module gedeïnstalleerd worden: @required_modules
nl[1]: Om de @module-module te deïnstalleren, moeten eerst de volgende modules gedeïnstalleerd worden: @required_modules

en: Mothership
nl: Moederschip

en: middle
nl: midden

en: Book Navigation
nl: Boeknavigatie

en: Placeholders
nl: Plaatshouders

en: Get a new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen
