mothership (7.x-2.7) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Categories
os: Категоритæ

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
