mothership (7.x-2.7) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Register
sk: Registrovať

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: footer
sk: pätička

en: Comments
sk: Komentáre

en: Categories
sk: Kategórie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: header
sk: hlavička

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Order
sk: Poradie

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: @time ago
sk: pred @time

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Menus
sk: Menu

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: New posts
sk: Nové príspevky

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: No new posts
sk: Bez nových príspevkov

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
sk[0]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúci modul: @required_modules
sk[1]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúce moduly: @required_modules
sk[2]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúce moduly: @required_modules

en: Get a new password
sk: Získať nové heslo
