mothership (7.x-2.8) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: header
bg: заглавка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Order
bg: Поръчка

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: @time ago
bg: преди @time

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Menus
bg: Менюта

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title
