mothership (7.x-2.8) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Search
br: Enklask
