mothership (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (42 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: footer
jv: bilah suku

en: Comments
jv: Komèntar

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: header
jv: irahan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Order
jv: Urutan

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Menus
jv: Menu

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: New posts
jv: Kiriman anyar

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: No new posts
jv: Ora ānā kiriman anyar

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
jv[0]: Kanggo nyopot modul @module, modul iki kudu dicopot dhisik: @required_modules
jv[1]: Kanggo nyopot modul @module, modul-modul iki kudu dicopot dhisik: @required_modules
