mothership (7.x-2.8) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Register
pl: Rejestracja

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: footer
pl: stopka

en: Comments
pl: Komentarze

en: Categories
pl: Kategorie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: header
pl: nagłówek

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Order
pl: Kolejność

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: @time ago
pl: @time temu

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Menus
pl: Menu

en: New account
pl: Nowe konto

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: New posts
pl: Nowe wpisy

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: No new posts
pl: Brak nowych wpisów

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list

en: Return to the !site_name home page
pl: Powrót do strony głównej !site_name

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
pl[0]: Aby odinstalować @module, następujący moduł musi zostać najpierw odinstalowany: @required_modules
pl[1]: Aby odinstalować @module, następujące moduły muszą zostać najpierw odinstalowane: @required_modules
pl[2]: Aby odinstalować @module, następujące moduły muszą zostać najpierw odinstalowane: @required_modules

en: !site_name logo
pl: Logo !site_name

en: Get a new password
pl: Uzyskaj nowe hasło

en: Remove .js files
pl: Usuń pliki .js

en: css for Drupal elements
pl: CSS dla elementów Drupala

en: One css file!
pl: Jeden plik css!

en: Remove .page-node-[...]
pl: Usuń .page-node-[...]

en: Remove .node-type
pl: Usuń .node-type
