mothership (7.x-2.9-beta1) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Register
af: Registreer

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: Categories
af: Kategorieë

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: header
af: opskrif

en: Last post
af: Laaste pos

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Order
af: Bestelling

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Search form
af: Soekvorm
